MENU
Advertentie
Advertentie
tijdsduur
Dag
organisatie
RINO Amsterdam
kosten
basistarief
€ 220
informatie
gebied:
GGZ/Psychiatrie
categorie(ën):
GGZ & psychiatrie, Psychologie/-therapie
ICPC:
P, Z
sponsoring
Deze nascholing wordt niet gesponsord.
accreditatie
accreditatie
6
punten
locatie
RINO Amsterdam
Leidseplein 5
1017 PR Amsterdam
☎ +3120 6250 803
overig
02
Jul
2019
Systeemopstellingen op tafel
Deze bijeenkomst is reeds geweest
Wilt u toekomstige nascholingen vinden:
Op het gebied van:
'GGZ & psychiatrie' of 'Psychologie/-therapie'
Van aanbieder:
RINO Amsterdam
In de omgeving:
Amsterdam

In deze eendaagse workshop leer je hoe je poppetjes en materialen kunt inzetten aan de ‘keukentafel’ of aan welke tafel ook, met één cliënt of met meerdere mensen.

Je leert het verhaal van de cliënt vanuit verschillende perspectieven te belichten. Je leert de situatie nú en de gewenste situatie neer te zetten. Je kunt deze manier van werken gebruiken om te zien welke hulp er nodig is of om de start van een behandeling helder vorm te geven. Deze workshop is een kennismaking met het werken met ‘Systeemopstellingen op tafel’.

Inhoud

  • de bouwstenen in het gesprek.
  • het verhaal van de cliënt in beeld brengen met behulp van poppetjes en materialen, met name op het niveau van 'feiten' en 'transacties' (termen van Boszormenyi-Nagy 1986).
  • contact maken: 'veelzijdig gerichte partijdigheid' (Boszormenyi-Nagy 1986) en de OK-Corall (Ernst 1971).
  • boven tafel krijgen: dat wat nodig is om een taxatie te maken samen met de cliënt.
  • de gewenste situatie in beeld brengen.
  • een 'contract' maken (Hay 1994) als start van een behandeling of een ander traject.

Later in het jaar wordt een vierdaagse cursus Systemisch werken met DUPLO-poppetjes-constellaties aangeboden, waarbij vanuit een contextuele en narratieve systeembenadering dieper ingegaan wordt op diagnostiek en behandeling.

Hebt u suggesties voor het verbeteren van deze pagina of algemene op- of aanmerkingen met betrekking tot onze website? Laat het ons hier weten!