|



In deze eendaagse workshop leer je hoe je poppetjes en materialen kunt inzetten aan de ‘keukentafel’ of aan welke tafel ook, met één cliënt of met meerdere mensen.
Je leert het verhaal van de cliënt vanuit verschillende perspectieven te belichten. Je leert de situatie nú en de gewenste situatie neer te zetten. Je kunt deze manier van werken gebruiken om te zien welke hulp er nodig is of om de start van een behandeling helder vorm te geven. Deze workshop is een kennismaking met het werken met ‘Systeemopstellingen op tafel’.
Inhoud
Later in het jaar wordt een vierdaagse cursus Systemisch werken met DUPLO-poppetjes-constellaties aangeboden, waarbij vanuit een contextuele en narratieve systeembenadering dieper ingegaan wordt op diagnostiek en behandeling.